2021 Boğa Koşusundan En İyi Nasıl Yararlanılır: Ken The Crypto Cevaplıyor!

Bitcoin Haber
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

2021 yılı insanların “Bitcoin Yılı” dedikleri yıl ve bunun nedeni aslında kendi kendini açıklıyor. Bu son boğa koşusu, kripto topluluğuna sadece satıcıları değil aynı zamanda kurumları ve büyük işletmeleri de getirdi.

Elon Musk, Bitcoin’e 1,5 milyar dolar yatırım yaptı ve bir aydan kısa bir süre içinde 1 milyar dolar kar elde etti. Bu nedenle haber hızla yayıldı. Büyük bir yatırımcı dalgası kripto ekositemine katıldı ve Bitcoin’i 1.7 trilyon dolarlık bir piyasa değerine ulaştırdı.

Peki ya Bitcoin’in finansal endişeler olmayan bir hayata giriş biletiniz olmadığını söyleseler? Bunu söyleyen kişi Ken the Crypto ve her hafta yayınladığı YouTube videoları ile dikkat çekiyor.

Ken Kimdir?

Ken, yatırım konusunda tutkulu bir kripto meraklısı ve “Ken the Crypto” adlı bir YouTube kanalının sahibi. Takipçileri ise onun oldukça iyi olduğunu düşünüyor.

Ken’in kanalı ile ilgili en çok ilgi gören şey, asla bir uzman olduğunu iddia etmemesi, çok şeffaf ve samimi olması. İncelemeleri kendi deneyimlerine dayanıyor ve bunu diğer insanlarla paylaşmaktan mutluluk duyuyor.  Ancak kendisini bir finans danışmanı olarak tanımlamıyor.

Takipçileri Ken’i tanımlayan şeyin risk almak olduğunu ifade ediyor. Ayrıca kaybetse de bile Ken’in denemekten ve yeni stratejiler uygulamaktan çekinmemesi de dikkat çekiyor. Ayrıca takipçileri Ken’in Bitcoin ile değil altcoin’ler ile çalışmasının oldukça önemli bir durum olduğunu düşünüyor.

Ken’in açıklamalarına göre altcoin’ler oldukça düşük fiyatlarla satın alınabilir ve sonrasında fiyatlar en az iki katına çıkma olasılığına Bitcoin’den daha çok sahiptir. Bu da ek para kazanmanın hızlı ve kolay bir yoludur. Ken, harika sonuçlar elde etmek için mümkün olduğunca fazla coin satın alınması gerektiğini düşünüyor.

Bunlara ek olarak Ken’in yatırımları, proje başına en az 10.000 ile 50.000 ABD doları arasında orta yüksek riskli sayılabilecek yatırımcılar olarak değerlendiriliyor. ancak bir değer artışının on kata kadar getiri sağlayabileceği ve bunun da oldukça iyi bir rakam olduğu ifade ediliyor.

Ken’in takipçilerinin yorumlarının ise kaç kişinin hayatını olumlu yönde değiştirdiğine dair bir kanıt olarak değerlendiriliyor. Örneğin; bir takipçinin 600 dolar yatırım yaptığı ve 6.000 dolar ile çıktığı ve bir diğerinin 33.000 dolar yatırım yaptığı ve bir aydan kısa bir sürede 100.000 dolara ulaştığı ifade ediliyor.

Açıklamalara göre ne kadar çok yatırım yaparsanız sonuç o kadar büyük olur. Bir altcoin değeri iki katına çıkarsa ve sadece bir dolar yatırım yaparsanız çok fazla kazanmazsınız. Ama yüz dolar ve hatta bin dolarlık yatırımlar oldukça büyük kazanç getirebilir.

 

Ken’in YouTube Kanalı Diğerlerinden Neden Farklı?

Kanal, denem yanılmanın yanı sıra Ken’in izleyicilerine olan bağlılığı ve tutumu ile öne çıkıyor.

Ken, her şeyden önce asla “Yaptığımı yaparsan başarı garanti olur” demiyor. Tam tersi, bu stratejiler onun için işe yaradı, ancak bu sizin için % 00 işe yarayacağı anlamına gelmiyor. Ken, takipçilerini stratejilerini uygulamadan önce kendi araştırmalarını yapmaya teşvik ediyor. Aynı zamanda yatırımlarımda alım satımlardan listelere ve hatta kaynaklara kadar kullanabileceğimiz pek çok bilgi veriyor.

İkincisi Ken kanalında, bir kripto çöküşüne nasıl hazırlanılacağı veya bazı altcoin’lerle neden kar elde edilemediği gibi büyük YouTuber’ların ve haber makalelerinin gerçekten ele almadığı belirli konulardan bahseden çok ilginç konulara değiniyor.

Ayrıca Ken, altcoin’in değerlerini önemli ölçüde etkileyen piyasa değişikliklerini de sunuyor. Örneğin, FOMO fenomeninin çoğu kripto kullanıcıları arasında her zamankinden daha büyük olduğunu ve bazı işlem ücretlerinin çok pahalı hale geldiğini açıklıyor.

Ayrıca kullanıcılar Ken’in Ethereum yatırımı ile ilgili gözlerini açtığını ve gerçek altcoin mücevherlerinin Binance Smart Chain ve Avalanche’de bulunduğunu anlamalarını sağladığını ifade ediyor.

Ken’in Uzmanlığına Neden Güvenilmeli?

Takipçiler özellikle Ken’in işini tutkuyla yapıyor olmasına minnettar olduklarını ifade ediyor. Yapılan açıklamalara göre kanalındaki videolar, nitel bilgiler ve sürdürülebilir kararlarla çok iyi belgelenmiştir.

Ayrıca yapılan açıklamalara göre Ken, risk almayı sevse bile yatırımlarında şansını denemiyor. Tüm seçimleri kapsamlı araştırmalara dayanıyor ve daha da fazlası araştırmasını doğrulamak için auto-farm veya Bitcoin Rainbow tablosu gibi çeşitli yazılım ve araçlar kullanıyor.

Bunlara ek olarak takipçileri Ken’in potansiyelini bu işe başladığından beri kanıtladığını düşünüyor. Yapılan açıklamalara göre Ken, ETH’ye 20 dolar yatırdı ve yaz sonunda neredeyse 2.000 dolar kar elde etti. Aynı yılın Aralık ayı sonuna kadar karı 30.000 dolara çıktı ve bir aydan kısa bir süre sonra 100.000 dolara ulaştı.

Bu, onu üniversiteyi bırakmaya ve zamanını kripto ve YouTube’a adamaya teşvik ederek başkalarının borçlarıyla ve diğer finansal sorunlarıyla mücadele etmesine yardımcı oldu. En başarılı projesi ona sadece bir ayda 15.000 dolardan 150.000 dolara kadar kazanç sağlamasına imkan sundu.

2021 Boğa Koşusu Tavsiyeleri

Ken’in 2021 boğa koşusu ile ilgili kısa zaman önce takipçilerinin kripto yatırımlarına bakış açısını değiştiren bir video yayınladığı ifade ediliyor. Videoda ise yatırımların 100 kata ulaşması için izlenmesi gereken stratejiler anlatılıyor. Takipçiler bu stratejileri denemenin kendilerini heyecanlandırdığını ifade ediyor.

Takipçileri, gelirlerini önemli ölçüde katlamak isteyen yatırımcıların Ken’in Youtube kanalına göz atmasını ve bu stratejilerin kendi portföylerinde nasıl çalıştığını denemelerini tavsiye ediyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin’de Temeller Güçleniyor: BTC Yeni Bir Boğa Döngüsüne Mi Giriyor?

Sonraki Haber

XRP Yorum: Ripple Fiyatı Neden Yükseliyor?

İlgili Haberler