100 Ripple Yatırımcısını Milyoner Yapar Mı? XRP İçin Dudak Uçuklatan Fiyat Tahmini

Bitcoin Haber
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Kripto para dünyasında milyoner olmak sadece bir hayal değil, dünya çapında yatırımcıları cezbeden bir olasılık. Finansal başarı hakkında iddialı konuşmak her zaman riskli olsa da bazıları şimdi XRP almanın onları 2024 yılına kadar milyoner yapabileceğini düşünüyor.

Küresel ödeme ağlarının devam eden evrimi, XRP’nin uluslararası işlemlerin modernizasyonu ve basitleştirilmesinde önemli bir rol üstlenmesi için bir fırsat sunuyor. Öte yandan mahkemede SEC’ye karşı zafer kazanan Ripple, SEC’nin geçici temyiz talebinin sonucuna ilişkin belirsizlikler nedeniyle alıcı iştahında azalma yaşadı. Çünkü SEC lehine bir karar XRP’yi olumsuz etkileyecek gibi gözüküyor.

Sonuç olarak, 100 Ripple’ın yatırımcısını milyoner yapabileceği ifadesi bir garanti değil, heyecan verici bir olasılık. XRP’nin finans dünyasındaki benzersiz konumu, artan kullanım potansiyeli ve daha geniş piyasa toparlanması, fiyatların önemli ölçüde artmasına katkıda bulunabilir. Ancak, yatırımcıların bu fırsata dikkatle yaklaşması, kapsamlı bir araştırma yapması ve portföylerini çeşitlendirmesi gerekiyor.

Bu çeşitlendirme için ise öne iki kripto para projesi çıkıyor.

Büyük Borsa Listelemesine Hazırlanan Wall Street Memes (WSM) Heyecanı

Popüler meme coin Wall Street Memes (WSM), piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra hedeflenen 25 milyon dolarlık miktarı başarıyla toplayan kayda değer ön satışı nedeniyle son haftalarda büyük ilgi gördü. Topluluktan gelen artan talebi karşılamak için proje şu anda yatırımcılara, borsalarda tanıtılmadan önce önceden belirlenmiş 0,0337 dolar fiyattan Wall Street Memes token satın alma fırsatı sunuyor.

Wall Street Memes Token (WSM), bir milyonu aşan üyeye sahip Wall Street Memes topluluğunun meme coin karşılığı olarak hizmet veriyor. Wall Street Memes topluluğu yaygın olarak tanınıyor bu yüzden bir tanıtıma da ihtiyaç duymuyor. Yaklaşık 1 milyon kişilik topluluk özellikle de şu anda çevrim içi topluluk arasında tartışmasız bir nüfuza sahip.

Elon Musk’ın Radarındaki Meme Coin

Sayfa tarafından yayılan meme’ler sıklıkla iğneleyici bir tona sahip. Paylaşım yapanlar, kapitalizmin, hükümet sistemlerinin ve hükümet programlarının ayırt edici özelliklerini ince bir mizah unsuruyla birleştirerek aktarmaya çalışıyor. Saf yatırımcılar ve trader’lar da bundan muaf tutulmuyor. Topluluğun önemli bir kısmı Wall Street Memes sosyal medya sayfalarında paylaşılan gönderilerle ilişki kurabilen yatırımcılar, trader’lar ve iş liderlerinden oluşuyor.

WSM, meme coin‘ler konusunda herkesin ilk aklına gelen milyarder isim Elon Musk’ın dahi dikkatini çekti.

X’in (Twitter) patronu Musk, Wall Street Memes’in X hesabıyla da birçok kez etkileşime geçti. Bu da projeye o sıralarda birçok yatırımcının gelmesine sebep oldu.

https://twitter.com/elonmusk/status/1649784663924244482

WSM, kripto piyasasındaki olumsuz koşullara rağmen, ön satış aşamasında öngörülen kilometre taşlarını zaman çizelgesinden önce aşarak kayda değer bir başarı gösterdi. Yaklaşık iki hafta sonra borsa listelemesi yapacak olan projede, Wall Strees Memes token satın almak isteyenler web sitesi üzerinden işlem yapabilir.

Kısa Sürede 1,4 Milyon Dolardan Fazla Fon Toplayan Bitcoin BSC

Kripto para yatırımcıları, sektörde bir paradigma değişikliğine yol açabileceği beklentisiyle yeni ortaya çıkan bir ön satışa yöneliyor. Söz konusu ön satış projesi ise Bitcoin BSC (BTCBSC). Bu girişim, piyasanın en önemli varlığı olan Bitcoin’i BSC ağına entegre etmeyi amaçlıyor.

Şimdiye kadar, ön satış aşamasına hevesle katılan yatırımcıların coşkulu bir şekilde Bitcoin BSC token satın almasından görüldüğü üzere, girişim umut verici sonuçlar sergiledi.

Bu girişim yalnızca Bitcoin’in özelliklerini yansıtmakla kalmıyor, aynı zamanda işlevlerini de geliştiriyor.

Bu yatırım fırsatı, yatırımcılara 2011 yılında değeri 1 doların altındayken gözlemlenen oranlarda BTC edinme imkânı sunuyor. Platformun Binance Akıllı Zinciri üzerinde çalıştığını ve İş İspatı (PoW) yaklaşımının aksine ekolojik olarak sürdürülebilir özellikleriyle bilinen Hisse Kanıtı (PoS) mekanizmasını kullandığını belirtmek gerekir.

İş İspatı (PoW), madencilik sürecini yürütmek için önemli miktarda bilgisayar gücü, kaynak ve enerji gerektiriyor. BTCBSC tarafından uygulanan PoS yöntemi, gelişmiş operasyonel verimlilik, ölçeklenebilirlik ve çevresel sürdürülebilirlik sağlıyor.

BTCBSC tokeni şu anda ön satış aşamasında 0,99 dolar olarak fiyatlandırılıyor ve 3,960 milyon dolarlık bir yumuşak sınır belirlenmiş durumda. Şu an itibarıyla yaklaşık 1,4 milyon dolardan fazla fon toplamayı da başardı. Tüm BTCBSC arzının yüzde 69’luk önemli bir kısmı stake ödülleri için ayrıldı. .Bu ödüller, 2140 yılındaki nihai Bitcoin madenciliği zaman çizelgesiyle uyumlu olacak şekilde 120 yıllık geniş bir süre boyunca dağıtılacak. Ayrıca, stake havuzu Bitcoin’in blok oluşturma takvimine bağlı kalarak yatırımcılara her 10 dakikada bir stake ödülleri verilmesini sağlayacak. Bu, yalnızca lansman sonrası token için fiyat istikrarını garanti etmekle kalmıyor, aynı zamanda bireysel yatırımcılar için cazip bir pasif gelir kaynağı sunuyor.

Bitcoin BSC stake havuzu, katılım oldukça düşecek olsa da yüzde 14 bini aşan bir yıllık yüzde getirisine (APY) sahip. Ödüller yine de endüstri standardı olan yüzde 3 ila yüzde 5 APY’yi aşacak.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Telegram, TON Space Kripto Para Cüzdanını Entegre Ediyor: TON’un Fiyatı Yükseliyor

Sonraki Haber

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, ABD Regülatörlerini Eleştirdi ve Kripto Girişimcilerini Uyardı

İlgili Haberler