1.2 Milyon ETH’lik İşlem Gerçekleşti, Fiyat 220 Dolar Olur Mu?

İlayda Peker

Piyasa hacmi bakımından ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum (ETH) bugün yaklaşık olarak 195 dolardan işlem görüyor ve son yirmi dört saat içinde yaklaşık %3.03 artış kaydetti. Ancak bazı yatırımcılar ETH’nin yakında 200 dolara ulaşmasını bekliyor.

Fiyat tahminlerinin yanı sıra Whale Alert çok büyük bir Ethereum işleminin gerçekleştiğini ortaya çıkardı. Bahsi geçen transferin 241.774.447 dolar değerinde olduğu ifade ediliyor.

ETH İçin Hedef: 220 Dolar

TradingView’den “Romeo_Deris” isimli yatırımcı ETH’nin yükselen bir kanalda ilk hedef olarak 200 dolara ikinci hedef olarak 2020 dolara doğru ilerlediğini ifade ediyor. Yatırımcı İlk hedefe Nisan ayı sonunda, ikinci hedefe ise Mayıs ayında ulaşılmasının beklediğini belirtiyor.

Romeo_Deris konuyla ilgili açıklamalarında, “Ethereum fiyatı artacak çünkü büyüyen bir kanalda” ifadelerini kullandı ve aşağıdaki grafiği paylaştı:

Hem Düşüş Hem Boğa Beklentisi

“Posty” adını kullanan bir yatırımcı, Ethereum şu anda aynı anda hem artış hem düşüş eğilimi gösterdiğini ifade ediyor. Ancak yatırımcı tüm piyasada yaşananlardan sonra artış eğilimindense düşüş eğilimi beklediğini ifade ediyor ve şu açıklamayı yapıyor:

Eğer grafiklerde yükseliş eğilimi yaşasaydık, long pozisyonlara bakarken kendimi çok daha iyi hissederdim.

Bunların yanında OntheChain’den Cole Kennelly bugün paylaştığı bir tweet gönderisinde 2020 yılında Ethereum’un lider kripto para birimi Bitcoin’den daha iyi bir performans sergilediğini ifade etti. Ayrıca aynı açıklamada Kenelly, Ethereum’un yılın başından bu yana %44, Bitcoin’in ise %4 kazanç sağladığının altını çizdi.

Kaynak: U.Today


Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Koronavirüs, Ekonomide Dijitale Geçişi Hızlandıracak

Sonraki Haber

DeFi Ekosistemi İle İlgili Soru İşaretleri Artıyor

İlgili Haberler